Özgan Kozanlı hemşerileri ile hasret giderdi


Mimar Kazım Özgan İmamoğlu ilçesinde trafik kazasında hayatını kaybedenlerin cenaze törenlerine katıldı,hayatını kaybedenlerin yakınlarına taziye ziyaretinde bulunarak başsağlığı ve kazada yaralananları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

12.04.2017 00:00
Kozan’da 10 yıl Belediye Başkanlığı yapmış ve hala Sivas Belediyesi’nde Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Mimar Kazım Özgan İmamoğlu ilçesinde trafik kazasında hayatını kaybedenlerden Kozan Asri mezarlığına defnedilen  Bekir Arıkan'ın cenaze törenine katıldı. Daha sonra Akköprüde defnedilen Tahsin Dal ve Gökgöz köyünde defnedilen Adil Avcı'nın taziyesine giderek ailelerimizin acılarına ortak olmaya çalıştı ve ailelere başsağlığında bulundu.

 Kozan Devlet hastahanesinde yatmakta olan kazazedeleri  tek tek ziyaret eden Mimar Kazım Özgan kazasedelere ve ailelerine geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Mimar Kazım Özgan
Kozan’da esnaf ziyareti de yaparak hemşerilerinden 16 Nisan’da yapılacak olan referandumda Evet oyuna destek istedi. Özgan referandum çalışmaları kapsamında ilçe merkezindeki esnaflar ile ilçeye bağlı mahalleleri de ziyaret ederek Evet oyuna destek istedi.

Ziyaretlerinden ve belediye başkanlığı dönemindeki ilçeye hizmetlerinden dolayı Kozanlı esnaflar ve hemşerileri Kazım Özgan’a teşekkür ettiler.


1008