Adem Ocak aday adaylığını açıkladı


7 Haziran 2015 tarihinde gerçekleşecek olan genel seçimler için Adem Ocak AK Parti Adana Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

22.02.2015 00:00

Kozan İlçe binası önünde düzenlenen aday adaylığı açıklama programına katılan partililer ve davetliler ile tek tek ilgilenen Adem Ocak aday adaylığını açıkladı.

Program AK Parti Kozan İlçe Başkanı Veli Gelebek’in konuşması ile başladı. Gelebek konuşmasında bu dönem mecliste mutlaka bir Kozanlı vekil görmek istediklerini belirterek AK Parti Adana Milletvekili A. Adayı Adem Ocak’a da çalışmalarında başarılar diledi.

Milletvekili A. Adayı Ocak ise programına katılan davetlilere ve partililere teşekkür ederek bu dönem hemşerilerinin desteği ve duaları ile mecliste yer almayı düşündüğünü, Kozan’ı ve Adana’yı en iyi şekilde temsil edeceğini belirtti. Adem Ocak Kozan ve Adana’nın sorunlarını iyi bildiğini ve bu sorunların çözümü için meclise girmesi durumunda elinden gelen çaba ve gayreti göstereceğini ifade etti. Ocak konuşmalarının ardından kendisine gösterilen ilgiden dolayı partililere teşekkür etti.

Adem Ocak’ın aday adaylığını açıkladığı programa AK Parti Eski İlçe Başkanı Zeki AK, iş adamları, mahalle muhtarları, STK Temsilcileri, ile partili partililer katıldı.


Kaynak: www.kozanhaber.com


Etiketler: adem Ocak aday adaylığını açıkladı
1725