Kozan MHP’de Nihat Atlı Güven Tazeledi


Üç yıldır MHP Kozan İlçe Başkanlık görevini devam ettiren Nihat Atlı tek liste olarak girmiş olduğu 12. Olağan kongreden güven tazeleyerek yeniden başkan olarak çıktı.

25.03.2017 00:00

İlçemiz Kozan’ın güzide mekanlarından birisi olan Anka Müzikhol’de gerçekleşen 12. Olağan kongrede büyük bir katılımın olduğu görüldü.

MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, MYK üyesi Başbuğ Pınarbaşı,MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, MHP Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel ve MHP siyasetinin önemli isimlerinin yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Veli Gelebek’te programa katılarak başkan Nihat Atlı’yı tebrik etti.

Aziz şehitlerimizin anısına saygı duruşunun ardından İstiklal Marşının okunmasıyla devam eden kongrede ilk önce divan üyeleri oluşturularak kongrenin başlatılması sağlandı. Oylama önce MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı ve MYK üyesi Başbuğ Pınarbaşı birer konuşma yaptı.

Kürsüye ilk gelen Başkan Atlı yaptığı konuşmasının büyük çoğunluğunu MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye hitab ederken Devlet için, millet için ve Cumhuriyet için Kozan’da en yüksek evet sonucunu almak için var güçleriyle çalışacaklarını belirtti.
MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı konuşmasını şöyle sürdürdü;

“Gölgesinde gölgelendiğimiz, liderin itibarı ve onuru bizim itibarımız ve onurumuz osun. Bizler, onun millet ve devlet sadakatine şahidiz. Şahitliğimizin ve ülkücülüğümüz gereği olarak Türk İslam düşmanlarına ve işbirlikçilerine karşı liderin arkasında ve izinde tek yürek olarak Kozan’dan haykırıyoruz. Durma ilerle Kozan seninle, durma ilerle Çukurova seninle, durma ilerle bozkurtlar seninle” dedi. Başkan Atlı sözlerine devam ederken teşekkür mesajlarını da iletti. “Görev sürem boyunca benimle beraber mesai harcayıp emek sarf eden yönetici kardeşlerime, meclis üyelerine, kadın kollarına, köy ve mahalle temsilcilerime ve Kozan halkına teşekkür ediyorum. Ayrıca seçildiği günden bu yana Kozan’a samimi ilgi ve alaka gösteren büyükşehir hizmetlerinde Kozan’ı en üst düzeyde faydalandıran Büyükşehir Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü Bey’e Kozan halkı ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum. Kozandan ilgi ve alakasını esirgemeyen ve Kozan’ı sürekli takip eden Muharrem Varlı’ ya ayrıca teşekkür ediyorum. Davetimizi kırmayıp gelen MYK üyemiz Başbuğ Pınarbaşı Bey’e de teşekkür ediyorum.” Dedi.

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı ve MYK üyesi Başbuğ Pınarbaşı’nın yaptığı konuşmalardan sonra ilçe delegelerinin oylamada bulunduğu seçimlere geçildi.
Daha sonra MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı tebrikleri kabul etti.

Yeni yönetim şu isimlerden oluştuKaynak: http://www.kozanbilgi.net/kozan-mhpde-nihat-atli-guven-tazeledi.html
914