MHP Seçim Startını Kozan’dan Verdi


Kozan MHP İlçe Teşkilatının organizasyonu ile gerçekleştirilen birlik beraberlik ve dayanışma toplantısı ile MHP Adana teşkilatı seçim startını Kozan’dan verdi

22.02.2015 00:00

Toplantıya Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Adnan Fatin Özdemir, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, MHP İlçe Başkanları, MHP’li İlçe Belediye Başkanları, Ülkü Ocağı İl ve İlçe Başkanları, Kozan Ülkücü İşçiler Derneği Yönetimi,İl ve İlçe Kadın Kolları Yöneticileri, Milletvekili A.Adayları, MHP Kozan İl Delegeleri, basın mensupları ve partililer katıldı.


Program Kur’an-ı  Kerim okunması ve yemek duası ile başladı. Gecenin açılış konuşmasını MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı yaptı.“İl Başkanımızdan kongreden sonra ilk toplantıyı Kozan’da yapma sözü almıştık. Bu vesile ile hem il delegelerine teşekkür etmek, hem de Adana teşkilat başkanlarını bir araya getirerek istişarede bulunmak ve önümüzde yapılacak olan 7 Haziran milletvekili seçimlerinin meşalesini Kozan’dan yakmak üzere toplanmış bulunuyoruz” dedi.


Kaynak: www.kozanhaber.com


Etiketler: MHP Seçim Startını Kozan’dan Verdi
1061